Головне меню

Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Центр

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом Центру перепідготовки та

підвищення кваліфікації працівників

органів державної влади, органів

місцевого самоврядування, державних

підприємств, установ і організацій

Вінницької області

  від «11» жовтня 2012р. № 274-но

Порядок
доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області

  1.  Відповідно до ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
  2.  Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
  3.  Запит на інформацію має містити:

3.1.    Прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є.

3.2.    Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

3.3.    Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

4. Всі запити на публічну інформацію, які надходять до Центру, подаються на реєстрацію до канцелярії або за телефоном (факсом) 61-15-41 чи електронною поштою e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

5. Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

  1.  Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”), не розглядаються.
  2.  Запит подається директору Центру. Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Відповідь реєструється в канцелярії Центру і надсилається адресату.
  3.  Інформація на запит надається безкоштовно. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат на копіювання та друк встановлюється в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.

9 У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, Центр може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. У разі, коли Центр, відповідно до компетенції, визначеної чинним законодавством, не володіє інформацією стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені ст. 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що запитувач повідомляється письмово.

11. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до кодексу адміністративного судочинства України.