Головне меню

Матеріально-технічне забезпечення

Наш навчальний заклад знаходиться у самому центрі міста, де пересікаються всі види міського транспорту, що є великою зручністю для слухачів. Приміщення Центру є пристосованим для навчання державних службовців та інших категорій слухачів.

Centr 2Mat tehAud 201

Загальна площа орендованих приміщень становить 932,45 кв. м. Їх обсяг відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг у підвищенні кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У 2006-2011 роках приміщення Центру було повністю відремонтоване та переоснащене. Матеріально-технічна база представлена двома навчальними аудиторіями оснащеними Інтернетом, мультимедійним та демонстраційним обладнанням, загальною площею 115,2 кв. м. на 70 місць. У Центрі також розташовані бібліотека загальною площею 367,3 кв. м., читальна зала площею 99 кв. м. на 66 місць, комп’ютерний клас площею 64,5 кв. м. на 14 робочих місць, адміністративні кабінети та господарчі приміщення. Всі кабінети відремонтовані та оснащені новими офісними меблями, скрізь на робочих місцях встановлені рідкокристалічні монітори. Загальна площа навчальних приміщень становить 278,7 кв. м., що дозволяє згідно з вимогами санітарних норм і нормативних документів, які регламентують порядок здійснення освітньої діяльності, навчати у зміну 150 осіб.

Всі робочі місця забезпечені сучасними комп’ютерами, які об’єднані в мережу і мають вихід до Інтернету. Для зручності слухачів та викладачів у навчальному закладі є екран, мультимедійний проектор, два ноутбук, та дві веб-камери, що дозволяє проводити Інтернет-конференції.

Aud 101Aud 105Komp klas